Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok nekem?

Milyen telefont ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és lehetőleg átlagosan a legjobb telefont szeretném , ami 80k-ból kijön az árgépen. Előre is köszönöm.

2014. júl. 24. 17:32
 1/10 FIVESTAR ***** válasza:

mitől az árgépen ,,kijön"

attól neked még nem lesz olyanod

vegyél vezetékes telefont:DD

2014. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a lényeg h a wifit jól fogja, mert a mostani telefonom azt csinálja h letiltja meg elfelejti magától elegem van ebből.Ja és androidos legyen
2014. júl. 24. 17:41
 3/10 anonim válasza:
S2 plus. Nekem az van. Semmi bajom vele, imádom :) Február óta használom.:) 100 %-ig megvagyok elégedve vele. Nem szokott lefagyni , semmi probléma.:)
2014. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Előző vagyok, gyengébbek kedvéért : samsung Galaxy S2 plus ..)
2014. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 925
2014. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Arra, hogy selfieket csinálj, meg vagánykodj vele, arra a Sony Xperia SP tökéletes, és bőven ki is jön ennyi pénzből.


[link]

2014. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Samsung Galaxy s3 teljesen jó
2014. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kismutyesz_ ***** válasza:

LG G2-re nem lesz panaszod. Brutálisan jó képeket lehet vele csinálni, hosszú az üzemidő, Snapdragon 800-as procival hasít, mint a villám, és az adreno 330-as grafikus gyorsító jól teszi a dolgát játékoknál.

Majdnem ezt a telefont vettem, de közbe szólt a G3 mikor megjelent. Ennek az az előnye, hogy levehető a hátlap, bővíthető SD kártyával, és cserélhető az aksi. De ez már nem az az árkategória amit te írtál. :)

A G2-vel nyersz nagyot, mert olcsóbban veszed meg, mint például egy Samsung Galaxy S4-et. Nézz teszt videót róla.


Én meg fiú vagyok. :)

2014. júl. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kismutyesz_ ***** válasza:
Samsung Galaxy S3 meg egyenesen röhej. :D Messze le van maradva hardverrel az általam ajánlott mobiltól. Persze ezt én úgy mondom, hogy próbáltam mindkettőt.
2014. júl. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lg G2 lenne a legjobb választás ha találsz olyan áron ami megfelelő neked viszont ha annál 1 fokkal olcsóbbat szeretnél akkor ajánlhatom a Sony M2-t viszont azt tudni kell, hogy a két telefon között hatalmas különbség van és nem azért mert az M2 nem jó (szuper telefon, barátnőmnek olyan van) hanem azért mert a G2 nagyon jól eltalált készülék!
2014. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!