Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes lecserélni...

Szerintetek érdemes lecserélni a gyári romot Sony Xperia S (lt26i) telefonon valami főzött romra?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes lecserélni a gyári romot Sony Xperia S (lt26i) telefonon valami főzött romra? Ha igen, akkor melyikre? Jelenleg gyári JB van rajta, de már rootolt, elvileg CWM recovery is telepítve! (csak nemtudom, hogy hozom elő,2x sikerült véletlenül előcsalnom)

2014. júl. 26. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
am hangerő le gonbot addig nyomod, még zöldet nem villan a led, szolg. függő a telefon?
2014. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,gyári kártyafüggetlen készülék! :) milyen romot ajánlasz rá?
2014. júl. 27. 00:24
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok!

Ha a garanciát nem sajnálod, akkor érdemes bootloaert nyitni, és valami 4.2-nél nagyobbat rakni rá. 4.1-et nem érdemes, mégpedig azért mer nincs olyan ami stabil, másik meg hogy vsak a gyári rom átírása. Bootloader nyitásba sajna nem tudok segíteni, mert nekem szolgáltató függő ez a telóm, és függő sony telefonnak nem nyitható a bootloader. :)

2014. júl. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
melyik romra gondolsz?
2014. júl. 27. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Cyanogen mod 10.1, 10.2, 11-et keresgélj, nem tudok ajánlani sajna, mondom nem lehet nyitni a bootloaderemet, így nem foglalkoztam vele. Ugye 4.1 az csak a gyári rom átírása, meg nincs stabil verzió, így nekem meg kell elégednem a gyárival. A cm romokat meg ki kell próbálni sorba. :)
2014. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!