Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb iPhone?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 03:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az 5S gold vagy arany vagy pezsgő - ki hogy hívja. A lényeg a gyönyörűen kidolgozott dizájn, és a zafírkristály a kamera illetve a TouchID előtt. Remélem nem ez alapján döntöd el melyiket veszed :D
2014. júl. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a fekete/kobalt, vagy nevezzék akárminek, sima 5.


Letisztult, elegáns, nagyon szép kialakítás.

2014. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Saavedro ***** válasza:
51%

Az iPhone 3G/3GS a legaranyosabb.

Az iPhone 4/4S szerintem a leginkább hagyományteremtő. (végeülis a formatervet ezek a készülékek alapozták meg)

Az iPhone 5 szerintem a legjobban eltalált külsejű készülék az Apple készülékek között.


Az Apple iPhone (2G) pedig a legcsúnyább szerintem.

2014. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van már nekem sima 5ös, még a sötét fekete, csak kiváncsi vagyok. :)
2014. júl. 27. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az iPhone 4/4S volt eddig a legszebb (feketében), mostani generációban pedig a fehér készülékek tetszenek a legjobban.


Azoknak meg külön gratulálok, aki szerint a szubjektív véleményt kérdező kérdésre adott válasz "nem hasznos" kategóriába eshet.

2014. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!