Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Abszolút nem vagyok otthon...

Abszolút nem vagyok otthon ezekben az új telefonokban, milyen ajánlatok? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Nem akarok 100-150 ezer forintos okostelefont, hanem olyat, amin van kamera; nem hullik szét, ha véletlenül leesik; könnyen kezelhető. Nem hátrány, ha netezni is tudok vele, de nem olyan fontos.
2014. júl. 27. 14:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy lássátok, mennyire elmaradott vagyok: most egy Nokia 6110-esem van. :D
2014. júl. 27. 14:13
 2/8 Come back ***** válasza:
Nincs ilyen telefon
2014. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen androidosok között kell nézelődni, (pl.: Sony, Samsung) Ne legyen Nokia, tudom most nagyon jónak tűnik de azt tapasztalom, hogy a Nokia rendszerét sokkal nehezebben tanulják meg kezelni, mint mondjuk egy Sony vagy egy Samsung telefont.
2014. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nokia lumiák között nézelőd. Ja nincsenek nagy igényeid akkor egy lumia 520 os kiváló
2014. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nokia lumiák között nézelőd. Ha nincsenek nagy igényeid akkor egy lumia 520 os kiváló. Nem javaslom hogy bármilyen androodosat vegyél
2014. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A két elfogult ember után egy objektív vélemény: Nokia és Androidos telefon is jó, a különbség, hogy Nokia-ból bármelyik jó, Androidosnál meg azért figyelni kell, hogy mit veszel, mert az olcsók nagyon rosszak.

Pontos árat nem írtál, így több árkategóriából is ajánlok telefont, aztán majd eldöntöd melyik tetszik.

Legolcsóbban a Lumia 520 jöhet szóba. 30k körül van már, ennyiért még nem kapsz normális Androidos telefont.

Kicsit drágábban Moto G a nyerő Androidos. Ez simán hozzá akár a 80 ezres telefonok szintjét is, hihetetlen gyors, nem akad, gyors frissítések vannak hozzá, közel stock Android, jó üzemidő, igazából csak jót tudok írni róla, kivéve, hogy szar a kamerája és nem bővíthető (ez egyébként a Lumia 520-ra is igaz).

Ennél drágábban Nexus 4-et ajánlanám még, de annak elég szar az aksija.


Szóval "olcsó" Androidosok közül Moto G az egyértelmű nyerő, ha WP-s telefont akarsz akkor akármelyik Nokia, amelyik tetszik.

2014. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 1S
2014. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszkösz, végül egy Lumia 520 lett a kiválasztott.
2014. aug. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!