Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom beleesett a vízbe 1...

Telefonom beleesett a vízbe 1 hétig szárítotam de fekete a kijelző, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Egy hét szárítás után újra bekapcsoltam és működött kb fél óráig aztán egyszer csak elfeketült a kijelző. Ha újraindítom, elindul a telefon meg rezeg érzem de továbbra is fekete a kijelző. Leéghetett az LCD?
2014. júl. 27. 16:02
 1/7 Saavedro ***** válasza:

"Telefonom beleesett a vízbe"


"mi lehet a baja?"


"Leéghetett az LCD?"


Mondjuk hogy simán eloxidálódott (gyorségés ilyenkor nincs).

2014. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez extrém eset.. mert most megint jó.. tehát vártam vele megint 1 órát felraktam töltőre bekapcsoltam és van kép ugyan úgy nem tudom mi lehet. Előbb nem volt. elkezdett kicsit vonalasodni vízszintesen vonalak jelentek meg és elsötétült, most meg bekapcsoltam és semmi baja nincs egy kis zavar vagy folt semmi.. mi lehet vele? szárítsam még 1 napot? vagy szedjem szét és tisztítsam meg a mikrocsatikat meg az alaplapot??
2014. júl. 27. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kiszárítani egy ilyen eszközt.

Ultrahangosan lehet. Vagy sok-sok türelemmel, de a helyedben várnék még.

2014. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi nem világos? Vízbe esett, beázott. Mivel szinte biztosan nem szedted szét az alaplapig, a benne maradt nedvesség szépen dolgozik azóta is, nyilván már egy rozsdahalom a belseje.
2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már előbb szétszedtem és megtisztitottam mint egyik youtube-os videoban láttam alkohollal meg kis fogkefével szerintem már jó lesz
2014. júl. 27. 18:04
 6/7 A kérdező kommentje:
összeraktam és bekapcsolt
2014. júl. 27. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
S működik?
2014. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!