Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt javasolnátok...

Milyen mobilt javasolnátok 100 rongy körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telefonvásárlásra adtam a fejem, mert a mostani telefonom olyan szinten belassult, hogy muszáj újítanom.

A peremfeltételek:

Nem vagyok nagy mobilfüggő. Nem esem pánikba, ha egy napot el kell töltenem a technika eme csodás vívmánya nélkül.

Ennek köszönhetően pár alap applikációt kivéve nem is használok szinte semmit.

Ami fontos, lehetőleg combos kis kamerája legyen, Operációs rendszer szinten legyen stabil, mint egy betonoszlop. Kifogástalan GPS vevője legyen offline navi miatt. A sebessége megkérdőjelezhetetlen legyen minden szituációban. Játszani nem óhajtok rajta, abból már kinőttem. Villogni szintúgy nem óhajtok vele. Legyen időtálló, jövő ilyenkor ne kelljen újat keresnem. Az ára, mint a kérdésben vázoltam 100E HUF +-10-15E. Valamint mindenképpen újat szeretnék.

Gondolkodtam Apple termékekben, azonban még soha nem volt, így kicsit félek tőle. Android volt Samsungban, nem teljesen győzött meg. Ezen kívül találkoztam Sony telefonokkal de csak futólag.

Ti mit javasoltok? Nektek mi vált be? Előre is köszönöm a segítséget. Még előrebocsájtanám, hogy nem iOS vs. Android vs. WP háborút szeretnék elindítani, aki hozzá tud szólni írja le a tapasztalatait, de tartózkodjunk kérem a kardoskodástól!



2014. júl. 27. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Remek kamerája van, operációs rendszer szinten stabil, Van benne offline navigáció, gyorsan talál gps jelet

2014. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

iOS kilőve a pénz miatt, WP és Android közül mindkettő jó, te tudod, hogy melyik tetszik neked jobban. Ha sok Google szolgáltatást használsz, akkor Android jobb, de természetesen WP-n is elérhető azért pár Google szolgáltatás, de ha mindened Google akkor mégiscsak Android a jobb.


A Samsungos Androidos telefon alapján ne mondj véleményt, hiába futtat Androidot, teljesen más tészta az egész, Samsungnál kevés rosszabb Androidos telefont találhatsz.

Ennyi pénzért Nexus 5 a legjobb, ez nem is kérdéses.

Sebesség terén A legjobb telefon, szoftveres támogatottság terén A legjobb Androidos telefon, hisz a Google referenciakészüléke, ár/érték arányban 10/10-es, kevés negatívumot lehet róla mondani. Kamerája nem a legjobb (egyáltalán nem csinál rossz képeket, csak épp nem a legjobb), meg üzemidő terén is találsz jobbat nála (szintén, egyáltalán nem rossz, átlagosnál még jobb is, csak azért van nála jóval jobb is).


Ezen kívül esetleg LG G2 jöhet szóba, az is van már ennyiért. Hardveresen nagyjából ugyanaz, de jóval nagyobb aksi van benne (egyik legjobb üzemidővel rendelkezik), jobb a kamerája, viszont szoftveresen szarabb. Ezalatt azt értem, hogy kevesebb frissítés jön rá, ki tudja meddig lesz támogatott, tele van LG bloatware-rel, kinézete is undorító (bár ez szubjektív), stb.

2014. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Iphone 4S-sel már egyáltalán nem érdemes foglalkozni?
2014. júl. 28. 05:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Régi.


Inkább Lenovo Vibe Z, Xiaomi Mi3 vagy OnePlus One

2014. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!