Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a Kizárt, Letiltott...

Mi az a Kizárt, Letiltott telefon?

Figyelt kérdés

Szóval az olxen találtam ezt a hirdetést.:

[link]


Vodafonos ezt olvashatod De mi az hogy kizárt?



2014. júl. 27. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

"letiltás kizárt"

Magyarul nem lehet letiltani, magyarul lopott(máskülönben nem írná oda. egyébként le fogják tiltani)

2014. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem "Kizárt, Letiltott ", hanem a letiltás kizárt. Vagyis garanciát ad, hogy nem fogják letiltani a telefont.

Kihagytad az alsó tagozatot? Ott tanítanak szövegolvasás értelmezést.

2014. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok értem.Az első válaszolónak igazad lehet hogy lopott lehet,második kommentelő most nagyon nem tudtam odafigyelni.
2014. júl. 27. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az első is véletlenül félreírta, és azt akarta, hogy nem lopott. meg ugye emellett, hogy nem előfizetésre vették.
2014. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írtam félre. Ha nem lenne lopott akkor nem lenne odaírva, hogy letiltás kizárva
2014. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Ez egy furcsa logika. Manapság, mikor sajnos eléggé elterjedt a "kihozom részletre és eladom egy baleknak", az, ha letiltás ellen valaki garanciát vállal az eladó, az bizalmat ébreszthet. Maga a letiltás elleni garancia vállalása ugyan nem jelent nagy biztonságot (hisz érvényesítése jogi eszközökkel történik, ennek megfelelően lassú és költséges), de ha arról van szó, hogy nem részletre vásárolta (és ezt a számlával bizonyítani is tudja), már jobb a helyzet.

Kérdező: telefont csak személyesen vásárolj, és kérdd el a papírjait, így ellenőrizni tudod, lopottról van-e szó, illetve fennáll-e a letiltás veszélye.

2014. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah értem. hát jó persze az is benne van, hogy lopott, de tényleg nem következik egyenesen ebből, hogy odaírja. én például alapvetően írom oda, hogy mindenképp írjunk adás-vételit, legyen minden lepapírozva 2 tanúval. de persze egy kis levélváltás után nagyon könnyen le lehet buktatni a csalókat, ha nagyon rád akarják sózni.
2014. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!