Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonom...

Miért írja ki a telefonom azt, hogy kevés a szabad terület?

Figyelt kérdés
Mármint azt felfogtam, hogy kevés a memória, de hogy lehet felszabadítani? Azt írja a beállításoknál, hogy néhány rendszerfunkció lehet, hogy nem fog megfelelően működni(...), de az összes belső memórián lévő médiatartalmat átraktam már az sd kártyára és minden lehető (nem kellő) alkalmazást letöröltem róla, és az eszköz memória részen 63,5MB hely van belső tárolón meg 1,7GB az sd-n meg 8,44GB van. Akkor most mit lehet csinálni? Mivel lehet még felszabadítani helyet (és honnan)?

2014. júl. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Se az, hogy milyen készülék, se az, hogy milyen op.rendszer.

Szerinted lehet értelmes választ adni??

Ha kérdezel, adj is információt!

Amúgy lehet, hogy a RAM kevés.

Az meg nem tároló, hanem futtató terület.

Látnokok előnyben....

2014. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocs. elfelejtettem xperia L, android 4.1.2

és akkor a futtató területnél mit lehet csinálni, hogy több hely legyen?

2014. júl. 27. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is az egyik androidos teló nagyon furcsa tárhely problémákat produkált. Hiába raktam át a legtöbb appot az sd kártyára, még az sms is megtelt szerinte, pedig teljesen üres volt. Amikor viszont töröltem az egyik videoplayert és a kodekjeit (nem a gyárit) minden helyreállt, azóta van elég tárhelyem
2014. aug. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!