Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen köcsög a Samsung?...

Miért ilyen köcsög a Samsung? Az Apple-t piszkálja folyton!

Figyelt kérdés

Én Apple rajongó vagyok, de ez a Samsung...

Állandóan videókkal is piszkálják hogy Sansungot vegyél meg minden...

A Samsung pereli az Apple-t de szerencsére mindig az Apple nyeri!

Asszem az első Copy a Samsung Galaxy S volt hogy másolták a iPhone 2g/3g/3gs-t...



2014. júl. 27. 22:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
90%

te egy nagyon tájékozott ember vagy barátom!

gratulálok!

kérlek inkább állj fel a gép elől

2014. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Jól mondta az első válaszoló.

Hagyd a gépezést, hagyd a netezést, nem neked való, maradj meg a facebook, twitter, tumblr, yahoo, badoo, my vip, iwiw, ask.fm és egyéb szutykokon, amiket gondolom használsz, és nélkülük meghalnál.


De Te barátom, szakértője vagy 2 multi cégnek, taps-taps-taps.

2014. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Mert van ami olcsóbban sokkal jobb. :) Lásd még amazon ellen rekláma az ipad ellen. Agymosott embereknek egy logó miatt venni bármit, ráadásúl többért… Pedig ugyan azt,sőt jobbat ad más gyártó annyiért. De a reklám az reklám. Nem az a céja hogy jó útra terelje hanem hogy az övét vigyék.
2014. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha pereli jól teszi a csamcsung!Nem tudom 2jük közül kiperelt sokmindenkit minden marhaságért (lásd.pl. Amazon Appstore annó).Jah de tom az Alma.
2014. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Ne legyél ilyen tudatlan.

Igaz, Samsung eléggé támadja az Apple-t, de ez fordítva is igaz, hisz két konkurens cégről van szó, Apple-nek Samsung a legnagyobb ellenfele, Samsung-nak meg az Apple, így teljesen normális egy kis verseny a kettő között, és mivel rengeteg pénzről van szó, így nem csoda, ha perelés meg ilyenek is bejönnek a témába.


"de szerencsére mindig az Apple nyeri"


Nagyon nem igaz, néha Samsung nyer, néha Apple.

De akárki is nyer, téged ez mit érdekel? Hacsak nem vagy Apple tőzsdetulajdonos, akkor neked nem kéne ezzel foglalkoznod, kivéve, ha buta fanboy vagy.


"Asszem az első Copy a Samsung Galaxy S volt hogy másolták a iPhone 2g/3g/3gs-t..."


Van abba igazság, hogy a Samsung is másolt már az Apple-ről, de ez fordítva is igaz. Mindenki másol mindenkiről, ha annyira zavar, hogy a Samsung lemásolt egy-két dolgot Apple-ről, akkor az is zavar, hogy az iOS 7 és iOS 8 80%-ban az Androidról másolt funkciókat?

Ne foglalkozz már ilyen hülyeségekkel, a márkahűség idiótaság, azzal nincs baj, ha szereted az iPhone-t, de attól még ne legyél fanboy.

2014. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet fanboy, csak ne itt adja elő.
2014. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Nem másol a Samsung...konkrétan a Samsung gyártott paneleket az Applenak.
2014. júl. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Akár másol akár nem, ezerszer jobb telefonokat gyárt a Samsung.
2014. júl. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Google a legnagyobb ellenfele almáéknak. Csak velük nem mernek kikezdeni "szaré-hugyé". Főleg, hogy már a google-é a Motorola összes szabadalma.
2014. júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

#8

Azert ezt te sem gondoltad komolyan. Az Lg, a Sony, és a Nokia gyártja a legjobb telefonokat. Ezek sem hibátlanok, de nekem eddig amin volt ezekről a gyártóktól, jó volt. A samsungom, a húgom samsungja, es akárki vett ebben a családban samsungot, az fagyott, sz@r volt, lassú volt. Nagyon nagy az optimalizálatlanság samsungéknál. Persze nekik is vannak jó dolgaik, pl ha jól tudom az Apple a FaceTime hívás technikáját konkrétan tőlük "Másolta(~lopta), de egy átlagfelhasználót ez annyira nem érint. A samsung pl iszonyat jo kijelző ket gyárt még! Azért náluk, mega htc one maxnál megkérdőjelezhető az ujjlenyomatolvasó eredetisége, de mindenki másol mindenkiről. Ma már ez a természetes. Mindenki azt vesz amit akar, ami neki tetszik, és amire van pénze.

2014. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!