Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné egy Iphone 5C? Vagy...

Megérné egy Iphone 5C? Vagy ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

amire szükségem van: egy nagyjából hasonló méretű okostelefon, 8mp kamera,

természetesen fullHD kijelzővel


és ami a LEGFONTOSABB hogy a telefon 4 év múlvase laggoljon, vagy ne lassuljon be nagyon nagyon.


telefonálásra, fotózásra, zenehallgatásra, és youtubeozásra, viber+facebookozás meg netezésre használnám csak:


megérné 150 ezret fizetni egy iphone5c-ért ami remélhetőleg 4-5 évig remekül használható lenne?



2014. júl. 28. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Jó telefon, de az 5C pont nem az az iPhone ami megéri. Sokan mondják hogy mindegyik túlárazott, ez pláne. Kb ugyan az mint az 1 évvel azelőtti sima 5ös, csak műanyagban. Várd meg amíg kijön a 6 és vhol megszerzed olcsóbban az 5S-t, vagy most keress vmi helyet ahol még árulnak 5-öt.
2014. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen ! Nagyon jó telefon ! Azért valamivel jobb már ,mint a sima 5 -ös ! Én is 5 C -t vettem és maximálisan meg vagyok vele elégedve ,nem kelt gagyi benyomást ,jól össze van rakva ,tuti készülék !
2014. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon jo telefon sokkal másabb érzést kelt az ember kezébe mint amit a monitoron látsz MEGÉRI de amugy hany gigas mert az nagyon fontos
2014. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!