Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik most a legjobb telefon?

MrMrs kérdése:

Melyik most a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Úgy összességében melyik most a legjobb telefon?

2014. júl. 28. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A csucsmodellek kozott nem nagy kulonbsegek vannak ezert nem lehet egy ilyen kerdest egyertelmuen megvalaszolni. Kinek ez, kinek az.
2014. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Nekem az oprendszer és a design miatt az iPhone 5s jön be. Papírforma kevés a korrekt összehasonlításhoz.
2014. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Xperia Z2-t szeretnék kérni szülinapomra.
2014. júl. 28. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem kérném, nagyobb a füstje, mint a lángja. Gyártási nehézségek, sorra beázott készülékek, stb... lehet nem véletlen, hogy ilyen hamar jön a Z3.
2014. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legjobb nincs, max legjobb 5-10 telefont lehet mondani, amiből mindenkinek más tetszik.

Ezek mindenféle sorrend nélkül: iPhone 5S, Nexus 5, HTC One M8, Galaxy S5, Note 3, OnePlus One, Xiaomi Mi4 (bár az Mi3 is még mindig nagyon jó), Xperia Z2, LG G2, LG G3, meg a legdrágább Nokia-k.

2014. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nexus 5:kiváló telefon,sokáig kap frissítéseket(legalább 2év) de nem a legjobb a kamerája+akkumlátora

Htc One M8:stabil telefon,prémium fémházban de sokan nem szeretik a 4mps Ultrapixel kamerát (ha bár szerintem nem rossz,de fotózásra inkább fényképezőgép mint bármelyik telefon)

Sony Xperia Z2:nem nagyon tudok róla mondani semmit,mert tesztelés közben behalt a példány

LG G3:kicsit felturbózott G2,parasztvakítás a QHD kijelző mivel felesleges egy akkora telefonba és az optimalizáció se a legjobb.

Xiaomi Mi3:jó telefon,szuper áron(külföldről),heti szinten jönnek hozzá a frissítések stb.

Samsung Galaxy Note 3:Mikor megjelent nem hittem a szememnek,ütős telefon , optimalizált(!) Touchwiz felület (vagy csak a 3Gb Ram).


én ezek teszteltem a felső kategóriában(nem top lista)


Összességében a Htc One M8at mondanám,habár itt is belelehet kötni a káva méretébe.

2014. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HTC One M8, Neuxs 5 , OnePlus One, Oppo Find7 , Xiaomi Mi4
2014. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nézd itt egy lista a mostani csúcs telefonokról ha érdekel:


topfivehir.wix.com/topfive?_ga=1.265467599.133562389.1440355081#!Top-5-legjobb-okostelefon-a-világon-Milyen-telefont-vegyek/c1r22/55d5f25c0cf2083e080b191d

2015. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!