Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne eg samsung galaxy y-om....

Rézműves Ádám kérdése:

Lenne eg samsung galaxy y-om. Bekapcsolásnál a samsung felir újraindul és nem is kapcsol be teljesen! home+power+hangerő fel gomb sem használ. ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 14:02
 1/4 Come back ***** válasza:
Szervíz
2014. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! én nem vittem szervízbe, én, mint hozzá nem értő meg tudtam csinálni.

Nekem az volt a problémám, hogy folyamatosan újraindult.

Előjött a villogó Samsung felirat, és onnan nem ment tovább.


itt kaptam választ: [link]

Ha a link nem jelenik meg, írd be a googleba, hogy Galaxy Y S5360 gyári romok, unbrick, repart és az androidforumra fog navigálni.


Ott letöltöttem a fájlokat, amiket regisztrált tagok láthatnak.

Mindent úgy csináltam, hogy a képen volt, 1 dolog viszont nagyon nem jött össze.

Mivel nem jutottam túl a boot-on, nem ismerte fel a telefont a gép.

Ekkor csináltam egy olyat, hogy hangerő LE gomb+ menü gomb(középső)+bekapcs gomb egyszerre.

Elindítottm az odin-t, és akkor ismerte fel csak a telefont. Onnan tudod, hogy felismerte, hogy az odinban az ID:COM rublikában kiír egy számot. akkor kattints a startra. (Ha kiválasztottad a Bootloadert, a PDA-t, A Phone-t, és a CSC-t)

Ha mindent úgy csinálsz, ahogy a leírásban, akkor a telefonodon a Downloading írás alatt elkezd egy kék csík töltődni, ha kész újraindul, és jó a telefon. Teljesen visszaállt a gyári beállításokra, mintha most vetted volna, az időt be kell rajta állítani meg mindent. Utána nekem felajánlotta a szoftverfrissítést is, és az is rendben ment. remélem tudtam segíteni valakinek :)

2014. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, de nekem is sikerült egy-két napra rá megcsinálnom.:) Nem volt valami nehéz dolog!
2014. okt. 24. 15:38
 4/4 mackopajtika válasza:
Szaisztok! el tudnátok nekem is küldeni a fálj-okat, ami kjell hozzá? Nekem is ez a gondom. Saamsung galaxy y 5360. Előre is köszönöm. mackopajtika8601@freemail.hu
2016. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!