Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már IB-ről?

Gabica12105 kérdése:

Valaki rendelt már IB-ről?

Figyelt kérdés
Először is bocsánat ha nem jó kategóriába írok! Többször rendeltünk már ib-ről. Legutóbb mikor megkaptuk a telónkat(Z2) akkor rendeltünk rá 2 tokot, az egyik egy lehajthatós műbőr volt, (ami már 3 helyen eltört) a másik pedig egy szilikon tok. (mind a két fajtából kettőt rendeltünk, mivel 2telefon van) ez az eset 5. hónap 17. napján került megrendelésre, és a 2 szilikon tok még mindig sehol sincs. Van köztetek olyan aki került már hasonló helyzetbe? Vagy nektek mennyi idő múlva jött meg a rendelés? (nem csak ezeket a dolgokat rendeltünk, hanem pl. fóliát ami már megjött vagy másik telefonra tokot és fóliát, abból csak a tok jött meg. Tudnátok segíteni?

2014. júl. 29. 12:31
 1/8 Come back ***** válasza:
[link] ??? Innen?
2014. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ib?
2014. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye nem az ebay-t nevezed íbé-nek? :o
2014. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van egy tippem, hogy arra gondol :D

egyébként igen, 1 hónap alatt, ha nem érkezik meg, akkor fel kell venni a kapcsolatot az eladóval.

mondjuk én már jártam úgy, hogy miután visszakaptam a pénzem, rá 1 hónap késéssel megérkezett a cuccom, szóval persze ettől függetlenül előkerülhet 1x a csomag valahonnan, de az a biztos, ha az eladónak szólunk. vagy küld egy újat vagy visszautalja a vételárat.

2014. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom még nem rendeltetek innen, de akkor mi a pi...ért kell itt okoskodni?
2014. júl. 29. 15:58
 6/8 Come back ***** válasza:
Ha ebay, akkor küldd visszaigazoló igazolást emailben. Ott fenn van tüntetve a szállítás pontos dátuma, azaz le van írva, hogy mikor érkezik meg a megrendelt árut. Nemzetközi cég, szóval biztos nem fog átverni. A kapcsolatot macerás velük felvenni.
2014. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te meg mi lenne, hogy ahelyett, hogy itt flegmázol, leírnád, mire gondolsz, mondjuk egy linkkel, mert erről az IB-ről a google se hallott...
2014. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne pattogj Gabica, te vagy annnyira sötét, hogy még normálisan le sem tudod írni az aukciós oldal nevét.

Gondolom neked 20 évvel ezelőtt az Amway is MV volt.

Vásároltam már épp eleget ebay-ról (látod, ebay, nem IB), és soha nem volt semmi gond. Egyszer akartak átverni, ott a paypal vevővédelem visszautalta a pénzt, az eladót kizárták az ebayről.

Vásárlás után, ha nincs árú (a termékoldalon ki van írva a várható érkezés), érdeklődni kell az eladónál. Ha le akar rázni, keményebben kellérdeklődni, jelezve az eladónak, hogy a következő levél már az ebay-hez fog menni csalás gyanuja miatt. Az a bizonyos átverős először kamuzott, hogy kicsússzunk a 30 napból, aztán adott egy hamis DHL csomagszámot. A DHL válaszával (nincs ilyen csomag) kerestem meg a paypalt, akik 24 órán belül visszaadták a vételárat, sűrű elnézéskérés közepette.



Legközelebb igazítsd az arcod méretét az értelmi képességeidhez, kevesebb pofonba fogsz beleszaladni.

2014. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!