Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s 8Gb . Elég-e ez a...

Iphone 4s 8Gb . Elég-e ez a 8gb? Vagy csak maga a rendszer 4 gb-ot foglal és szabad hely még 4 gb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
a rendszer 3mat foglal . En is olyat kapok nemsokara :) Mar varom
2014. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudod, a 16 vagy a 32 gigabájt mindig több, de egy átlag ember kellő alázattal simán megél 8 gigán.

Talán még sok is.


Sőt, ha nem iphoe rendszert veszel, hanem vmi rendes bővíthetőt, akkor nem is fogsz többet agyalni ilyen kéreken.

2014. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. 16 nekem tökéletes. De a rendszer 4gb-ot foglal (ipad mini)
2014. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ertem:) köszönöm szepen:) akkor marad 5 gb. erre kb mik férnek rá? hány kép? hány zene? játék?
2014. júl. 29. 13:23
 5/10 $triker ***** válasza:
Szerintem a 8 giga nagyon kevés, rendszer 3-4 giga ( főleg, hogy lassan itt az IOS 8 ), alap programok + 1 giga, 50-60 zeneszám ~ 500, + ha fényképezel & videózol akkor az ismét 2-3 giga lesz. Nekem volt 4S-em ami 16 gigás volt és még az is kevés volt.. :/ Szóval 16 giga alá ne add szerintem, megéri azt a + 10-15 ezret
2014. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem épp tegnap mondta egy iPhone fun, hogy a 8 giga xarra se elég. 3-4 giga a rendszer, felraksz egy két appot, meg mondjuk egy navigációt (~2Gb) és huss volt nincs tárhelyed. A T-Com pont ezért szórja most bagóért a 8Gb-os iPhone 4S-t mert ekkora tárhellyel a kutyának nem kell, szinte eladhatatlan, ígyhát akciózzák.

Ezt mint kívülálló írtam le...

2014. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ertem:) köszönöm szepen mindenkinek:D ez akkor kilöve. Gondoltam amugy csak nem voltam benne biztos. Amugy striker ezt hogy ertetted?? (Szóval 16 giga alá ne add szerintem, megéri azt a + 10-15 ezret)
2014. júl. 29. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:

használatfüggő, csak én azt mondanám, hogy 80ezer Ft-ért venni egy olyan telefont, amit alig használ ki az ember, mert egyszerűen nincs arra hely, hogy próbálgasson, az igazi pénzkidobás. főleg, hogy van egy jobb alternatíva.

veszel egy minimum 16 gigásat használtan 50ezerért, és tegyük fel, kicsit gyenge az akksija, elmész iSamurai-ba, 10 perc alatt kicserélik, és akció nélkül 7ezerbe kerül. vagy ha nem is az akksi, hanem mondjuk a power gomb romlik el, azt is 5ezer Ft-ért kicserélik, és még mindig nem tartunk 80ezernél, mégis több helyed van a telefonon.

sőt, ha egy olyat fogsz ki, aminek semmi hibája nincs, viszont zavar, hogy nem garis, akkor tudsz 25ezer Ft-ért +1 év garit lehet hozzá rendelni. és még mindig csak 75ezer Ft-nál tartunk. szóval így lehet mérlegelni.

2014. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van egy 18 eves haverom , neki is 8gb os van . van neki szabadon 3gb tarhely . ugy , hogy alapbol 5 tudott felhasznalni
2014. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 $triker ***** válasza:
Úgy értettem, hogy általában az emberek ha vesznek egy telefont nem költök rá minden pénzüket és, hogyha te egy Iphone 4S 16gb-t veszel ami kb 110.000 ft, akkor én a helyedben szívem szerint ( persze csak ha megteheted ) rászánnék még 15 ezret, és akkor már nem 16 hanem 32 gigásat vennék. ( 15 ezret azt ~ kb-nak írom mivel nem találtam pontos linket & árat, de kb annyival drágább mivel egy régebbi modell ;) )
2014. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!