Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S milyen? (Többi lent)

IPhone 4S milyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az iphone 4s-ről előszöris azt kérdezném hogy, jobb-e a Samsung Galxy S Advenced-nél és azt hogy, mik az előnyei, a hátrányai és egy összevetést a Samsung-al szemben.

A válaszokat előre is köszi :)


2014. júl. 29. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A telefonos fanok rettenetesek, mert mindegyik a saját készülékét fogja dícsérni. Erre vársz, vagy mersz magad dönteni.

Írd be pl iphone 4s compare samsung galaxy s advanced.

Kétmillió normális értékelést fogsz találni.


Írd fel neked mi kell. Árban, fogásban, kijelzőben, mittudomén szagban, de sose hallgass fanatikusokra, mert ők már döntöttek.

2014. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, de drágább is. Amennyiért azt megvennéd jobb samsungot is tudsz venni (pl s3, ha kis méret s4 mini). És ha már a jobb samsunv vagy az iphone 4s, a második
2014. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A sokk jobb de drágább is-ra természetesen az iphonet gondoltam:)
2014. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nagy Veronika Anna válasza:

szia:) én személy szerint nagyon szeretem az iphonet. Novemberben még Galaxy S Advenced-em volt. Nyáron kaptam, de novemberre már 4 szervízt járt meg. Igen sok pénzt vitt el a javíttatása. Novemberben aztán kint hagytam a teraszon véletlen az esőben kb 15 percre. elvittem szervízbe ahol közölték, hogy teljes belső cserére van szükség.

Na ekkor döntöttem úgy ,hogy "ájfonos" leszek. November óta kb 200-szor ejtettem le betonra, kőre, fára, fémre, és egy repedés sincs rajta! (nem használok tokot!!) egyszer esőben ez is kint maradt, de csak a mikrofonja nem működött, de 10 perc hajszárítóval azt is rendbe hoztam. Ezek mellett igen jó fotókat lehet vele készíteni. Ha sok iPhon-s ismerősöd van, akkor sok előnyét élvezheted a külön ezekre a telefonokra tervezett kommunikációnak. A beépített GPS nagyon jó! egyetlen problémám vele, hogy nem a jobb és bal, előre, hátra szavakat használja, hanem az égtájakat.

Hátrányai persze vannak

Minden éjszaka végig töltődik de ha napközben használom

(2-3 5 perces hívás, néhány fotó, félóra zenehallgatás, esetleg a neten valaminek a gyors megkeresése) estére teljesen lemerül.

A másik problémám, hogy néha egyszerűen lefagy, és nem tudok vele mit kezdeni. Ha iPhone-t veszel, ha van rá keret, érdemes megvenni a 32 Gb-sat! Az enyém 16-os. 1600 kép 34 letöltött program, de már folyton kéri hogy töröljek elemeket.

Mindent összevetve nagyon tudom ajánlani az iPhonet, jó kis telefon, habár én mint 15 éves lány nem igazán tudom kihasználni különböző funkcióit.:)

2014. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, ezt már a iPhone 4S -ről küldöm (sajnos csak 8GB, de majd használom az 5GB -s iCloudot)
2014. aug. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!