Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont válasszak?

Milyen okostelefont válasszak?

Figyelt kérdés
Most Samsung Galaxy minim van, többé kevésbé meg vagyok vele elégedve, de már egyre rosszabb állapotban van. Samsung, LG, Sony jöhet szóba, max 40 ezer Ft-ig.

2014. júl. 29. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért Xperia L, Xperia M, Galaxy Ace 3 jöhet nagyjából szóba.

Ha kicsit hozzá tudsz rakni, akkor egy használt Moto G-vel járnál a legjobban, az már teljesen más kategória.

2014. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. A Galaxy Ace 3 tetszik eddig a legjobban, a Xperiák valahogy túl szögletesek nekem (lány vagyok :D)
2014. júl. 29. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia . Sajnallak , hogy te is minivel szivodsz . Enis . Csak en fiu vagyok . En szerencsere iPhonet kapok , vagy majd karacsonykor Lg G2 vagy G3 Mini-t . De az iphonenak jobban orulnek :)
2014. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csakis kínait.


[link]

2014. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!