Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen módon lehet tisztítani...

Milyen módon lehet tisztítani az EazyGuard antireflex fólia tapadós részét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
most hulyenek nézel, de igy kell. nekem is Eazy Guard antireflex fóliám van a telómra, nem akartak a kis b u zi koszok lejönni, amitő l tiszta buborék lett, annyi a lényeg, én azt tettem, hogy leszedtem a telefonról, gyufát gyújtottam, és a lángot nagyon közel raktam a koszhoz, és egy égési nyom nélkül leszedte az összeset. nekem bevállt, ez nem vicc, igazat írok! nagyon csodálkztam, de tényleg megoldotta. ha te is leakarod szedni a koszt, tedd ezt, de fontos, hogy utána rakd a fóliát hideg vízbe, hogy ne veszítse el alakját.örülök, hogy segíthettem:)
2014. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem jutott volna eszembe. De minden esetre kipróbálom! az eredményt majd közlöm.. :D
2014. júl. 29. 23:49
 3/3 anonim válasza:
Na sikerült leszedni a piszkot?
2015. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!