Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone 4S-t venni,...

Megéri iPhone 4S-t venni, vagy megvárjam még olcsóbb lesz az 5S?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még iPhone-m, de megtetszett.
2014. júl. 29. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:

4s-t nem éri már meg

5, 5c, 5s

2014. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam a 4s nehezen viszi az ios 7.1-et. De az is lehet csak a sima 4-es viszi nehezen, a 4s már erősebb.
2014. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 $triker ***** válasza:
76%
Az iphone 4S egy remek telefon akárcsak az 5S, hogyha hosszú távra tervezel venni ( ami szerintem elég valószínű ) akkor szerintem inkább az 5S felé orientálódj. A 4s már 2-3 éves, így a nemsokára megjelenő IOS 8 at nem biztos, hogy lagg nélkül vinni fogja. ( Az IOS 7.1 et simán viszi ). Az 5S egy éve jött ki, így még 2-3 évig szerintem magabiztosan kell majd, hogy futtassa a jövő IOS-eit.
2014. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

így van, jelenleg a 4S is tökéletesen használható.

szerintem viszont az 5S még drága, és tartja is az árát, tehát én 4S-t vennék ideiglenesen, és addig 5S-re gyűjtenék pénzt. ahogyan előttem írták hosszútávra tökéletes, akár 4 évre is, szóval semmivel nem leszünk elkésve, ha később lesz megvéve.

2014. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hosszútávra tervezem, azt viszont nem tehetném meg, hogy vegyek egy 4S-t, meg 5S-t is.
2014. aug. 1. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
persze úgy gondoltam, hogy amikor már aránylag olcsó az 5S, akkor 4S-t eladod. szerintem még egy jódarabig nem fog 45ezer Ft alá csökkenni az értéke.
2014. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kijön az új iPhone. Ahogy árúlni kezdik, kiárusítás lesz, mert az 5S-t már nem fogják árúlni. Akkor csapj le egy 5S-re. Én ezt tudom ajánlani, vagy vegyél meg egy használt, de még garanciális iPhone 5-öt vagy 5S-t és a garanciaidő lejárata előtt még meghosszabbíthatod 1 évvel a garanciát 20E. Ft.-ért.
2014. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor megvárom még lentebb megy az 5S ára.Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 3. 21:15
 9/10 anonim válasza:
az iphone-k nak lassan megy le az ára..sokat kell várnod még mire egy 4s árába birsz venni 5-öt... de az androidos mobiloknak fojton csökken az ára... :)
2014. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak az androidos telefonok ára csökken. Eddig még csak az volt, és jó lenne váltani. :D
2014. aug. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!