Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap viszek be egy telót a...

Holnap viszek be egy telót a telenorba mert van pár hibája szerintetek ez esetben mire számíthatok? Több lent

Figyelt kérdés

1.A kamera videó felvétel közben 10perc után be melegszik hatul és el kezd szaggatva felveni mindent még a hang is késik rajta


2.A kijelző jobb alja be világít esténként


+ van még pár hibája amit nem írtam mert azok nem garisak pl le pattogót a műanyag a jacknél

nem tudom szerintetek mit fognak vele kezdeni, hány napig tart a szerelés



2014. júl. 29. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is álmodj szerelésről. ezek a gyártó hibái, nem a telefoné. nem tudsz mit tenni, nem kifogás az, hogy melegszig, és laggol a kamera, a kijelző jobb alja bevilágít.
2014. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem érted ez gyári hibára utal a kamera 10perc után kezdi el csinálni kint a napfényben melegben
2014. júl. 30. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!