Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni iPhone 4S-t...

Hol tudok venni iPhone 4S-t részletre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok olyan helyet, ahol tudok venni független iPhone 4S 16GB-os telefont részletre (nem hitellel!!).

T-Mobile-os vagyok, de flottás, és nem tudom részletre megvenni, de náluk amúgy is csak 8 GB-os van.


Neten keresgéltem, de nem találtam sehol.



2014. júl. 30. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, mert újat sehol nem fogsz már kapni, csak 8 gigás van. használtat tudsz csak.
2014. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Használt az kizárt.


De Vodánál is van 16 gigás, meg lehet még kapni több helyen is.

2014. júl. 30. 16:10
 3/7 A kérdező kommentje:
De már ott tartok, hogy a 8 gigás is jó, csak részletre tudjam venni.
2014. júl. 30. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
8gb bol 5gb ot hasznalhatsz fel . nem eri meg , mert osszel jon az iOS 8 , ami el fog vinni 2gb ot , ha frissitesz . rs erdemes frissiteni ....
2014. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a vodafone-nál is nagyon minimális 16 gigás van(ha van), hiszen már durván 1 éve nem gyártják.
2014. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:( :( Egy életre elegem van az Androidból, a Win8 telefonok pedig nagyon nem jönnek be.

iPhone 5S pedig iszonyat drága. :(

2014. júl. 30. 19:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Tehát ősztől a maradék 5-ből elvesz majd 2-t? Hát az remek. :(

Akkor azt hiszem, lemondhatok az iPhone-ról. :(

2014. júl. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!