Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 vagy Z1 Compact...

Sony Xperia Z1 vagy Z1 Compact, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Ti melyiket ajánljátok?

2014. júl. 30. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik neked kényelmesebb..
2014. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is ezen agyaltam eleg sokat. Elotte egy 3,5 inches Xperia Miro-m volt, szoval mindket telefon "nagynak" szamitott. Teljesitmenyben mindketto egyforma, az egyetleg kulombseg a kijelzo, a Z1-nek tft-je a Z1C-nak pedig ips kijelzoje van, bar szerintem ez nem olyan nagy kulombseg. En vegul a Z1-et vettem meg, kb 2 napba telt ameddig megszoktam ugy zsebben mint kezben. Volt szerencsem a Z1C-ot is kiprobalni, kozel sem olyan jo erzes jatszani vagy videokat nezni rajta a kis kijelzo miatt. Te tudod, en nem banom, hogy a Z1-et valasztottam, oszinten mostmar minden 4,7 inchnel kisebb telefon kicsinek tunik, minden megszokas kerdese. Ha a Z1C 4,7-es lenne tokeletes lenne, de a 4,3 szamomra tul kicsi.
2014. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clairvoyant ***** válasza:

Compact. Szervizes tapasztalat alapján sokkal jobban és stabilabban működik, mint bármelyik másik Z.

Egy kérés: ne fotózd vele a medence alját, ha megveszed. Nem annyira vízálló, mint hirdetik, kímélj meg minket a felesleges munkától :)

2014. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Z1 compact lett. Már megvan egy ideje és tetszik nagyon, mondjuk néha vágyódok egy nagyobbra,de sokszor ez is elég nagy.Köszönöm a tippeket,tanácsokat! :)
2014. szept. 14. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!