Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 eredeti vagy Clone?...

Iphone 4 eredeti vagy Clone? Honnan tudom meg? (sos)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Cserélném egy telefonomat egy Iphone 4,azt mondja a eladó hogy eredeti,viszont nincs valami kód vagy valami ami kidobja a telefon tulajdonságait vagy hogy milyen? Remélem értitteket amit irtam! :)

köszönöm előre is!



2014. júl. 30. 21:15
 1/6 $triker ***** válasza:
Hogyha eredetiségi kódot szeretnél akkor megfogod a tűt amit hozzá adtak, kiveszed a simkártyát és azon a kis fém tartón ami kiugron van 1 számsor, az jelzi, hogy eredeti.
2014. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $triker ***** válasza:
*Kiugrik, elnézést :D
2014. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem,cseréltem el majd akarom csak amikor találkozok az eladóval akkor is ezt csináljam?
2014. júl. 30. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
sokkal egyszerűbb, ha kipróbálás közben valamely apple szolgáltatást leellenőrzöd, mondjuk az app store-t elindítod, és megpróbálsz letölteni valamit. nyilván egy klónon jobb esetben egyáltalán nincs is app store-nak álcázott app, de ha mégis, akkor meg használni nem tudod.
2014. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha értem! Olyat is olvastam hogy az eredetinek a hátlapján ott van a IMEIM szám a clonak nincs?! Ez igaz?
2014. júl. 30. 21:51
 6/6 Zakathol ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Szerinted mennyiből tart a hátlapra gravírozni egy IMEI számot?


A legjobb az, ha a garanciapapírja megvan. Azon ellenőrizheted, hogy az ott szereplő IMEI szám ugyanaz-e mint a készüléké.

2014. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!