Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik be az SD...

Miért nem töltődik be az SD kártya?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nekem egy olyan problémám lenne, hogy a telefon ugye minden bekapcsolás után szkenneli a médiafájlokat, betölti az SD kártyát. Nos, nekem kb. egy hete már ez a folyamat nem akar véget érni, először próbáltam kikapcs, újra be, de nem változott, utána vártam rá két napot, de nem akarja befejezni a folyamatot, és így nem tudom megnyitni a kamerát, galériát, videókat. Mi lehet ennek az oka? Régebben max. pár percig tartott ezt betölteni, de most...

A másik észrevételem h a telefon beállítások - tárhely menüpont alatt ugye kijelzi a szabad tárhely méretét, tárhely foglaltságát. Van, hogy a belső memórián egyszer 401 MB szabad hely van, majd egy nappal később már 460 MB, és így fordítva is, egyszer csak minden ok nélkül csökken a tárhely. Talán a két probléma összefügg.

Előre is köszönöm, ha valaki tudna tanácsot, ötletet adni, tapasztalatot megosztani :)



2014. júl. 30. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a memóriákártya túl nagy a telefonba és nem tudja indexelni, korábban csak valami csoda folytán tette. Aztán az is lehet, hogy tele van és az a baja. Szerintem tegyél fel mindent a kártyáról a gépre, majd formázd és úgy probáld berakni a telefonba. Illetve a telefonon is csinálhatsz egy hard resetet.
2014. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!