Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG F70 ről szeretnék...

Mferi59244 kérdése:

Az LG F70 ről szeretnék kérdezni hogy szerintetek megér 49e forintot? 4mag proci,4.4 andorid stb. van benne.

Figyelt kérdés
És ha valakinek már van ilyen telefonja örülnék ha elmondná a tapasztalatait hogy szerinte megérte-e.
2014. júl. 31. 10:00
 1/3 Peti9 válasza:
én ma vettem nagyon kevésnek tartom benne a belső memóriát 1,5 giga egy fifa 14 et le se tudtam szedni ami nagy csalódás nekem amugy ezen kívűl hogy ilyen kevés a memoria naggyábol rendben van. de helyedben ink vennék kicsit drágábbat de jobbat
2014. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez a max keretem rá , meg többet már nem is nagyon akarok rá költeni. Mondjuk memória kártyám az van egy 4GB-os remélem az elég lesz neki :D És köszönöm a válaszod! :)
2014. aug. 1. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Átlagembernek a 2 gigás kártya is elegendő.
2014. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!