Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem Telenoros telefonom van...

Nekem Telenoros telefonom van és megrendeltem A Klikk szolgáltatást, ami 3 hónapos ingyen internetet tartalmaz, de most még sincs internetem pedig maximum 1 hónapja voltam. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Küldtek egy sms-t ,hogy az adatforgalmi keretemből már csak 20% maradt és szerintem már az is lejárt, de ha ez a probléma akkor mikor várhatom,hogy újra küldjenek? Mert havi ciklusnak nevezi ezt az időt és megnéztem a szerződést amiben július 1-én rendeltük ezt meg és azt hittem,hogy ma fognak küldeni....lehet,hogy csak később jön meg vagy teljesen hülyeség amiket most írtam? :DDD...nem értek hozzá

2014. aug. 1. 09:14
 1/3 dávid2030 válasza:

nekem is ugyan ez az internetem van.

amíg van adatkereted addig "gyors" az internet gondolom te is rájöttél.

nem az a probléma amit leírtál

valami fennakadás lehet ha nem megy az interenet.

ha ma kaptad volna az smst akkor várj egy kicsit mert nem 00:01 kor küldik az smst.

délután már vígan fogsz netezni :)

2014. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, akkor még küldhetik?
2014. aug. 1. 21:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma érkezett meg :DDD
2014. aug. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!