Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az alábbi telefonról?

Figyelt kérdés

Samsung S6310 Galaxy Y


[link]



2014. aug. 2. 10:55
 1/6 b95 ***** válasza:
91%
Hulladék. És akkor visszafogott voltam.
2014. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mi miatt hulladék? részletesebben?


és akkor ajánlanál max ebben az árban olyat ami jobb innen emagról?

2014. aug. 2. 10:58
 3/6 b95 ***** válasza:
91%

Pocsék hardver, hulladék anyaghasználat, szar kijelző, szar kamera, szarul megírt szoftverek, laggolós rendszer, gyenge akku, stb.


Ennyiért biztosan nem fogsz újonnan normális okostelót venni, mivel a legolcsóbb is (Moto E, Lumia 520) ennek a duplája árban, de még azok sem az igaziak.


Okostelót 60k alatt nem érdemes venni, 30 alatt meg egyenesen nem szabad!

2014. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Élettartamra milyen, milyen könnyen romlik?


Mert igazából azért akarok venni másikat mert amim most van az úgy szar ahogy van... egy vodafone 252 azthiszem... ma reggel is nem sok kellett volna hogy miszlikekre verjem.. arra ébredtem fel hogy mellettem volt ugye az ágyon, mint minden telóm ami addig volt, és már be volt írva hogy 91... nem sok kellett hozzá hogy beírjon még egy egyest, aztán magyarázkodhatok a hatóságoknak hogy mért jöttek ki potyára... de ugyan ezt megcsinálja ha táskába teszem el ha megyek valahova...



és azért néztem ezt, mert ebben a max 20-25 ezres kategóriában ezt néztem legjobbnak meg a belső tárhely, wifi meg a bluetooth... meg igazából ha van olyan jó mint az s5230 sebesség terén akkor nekem már jó...

2014. aug. 2. 11:14
 5/6 b95 ***** válasza:

Az S5230 az minden csak jó nem :D


Vegyél inkább használtan egy N95-öt vagy E72-őt.

2014. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok se jobbak.
2014. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!