Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iPhone 5 -os telefonom...

Van egy iPhone 5 -os telefonom gevey sim el kikodolva 3G halozat nem mukodik, mi lehet a gond? Tobbi lent

Figyelt kérdés

iOS 7.1 el vettem minden tokeletesen mukodott frisitettem 7.1.2 re es a 3G/4G halozatot nem tudom bekapcsolni vagyis bekapcsolni sikerul de nem megy.

Az adat es a hang roaming is be van kapcsolva a telefon Sprint halozatra van kodolva mi lehet a teendo?



2014. aug. 2. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ki kell szedni a geveyt...
2014. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miert kellene kivenni a geveyt? a gevey azert van hogy ne legyen egy halozatra zarva a telefon es mas kartyat is elfogadjon
2014. aug. 2. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

64KB-os szim kartya kell


[link]


Some SIM cards may not be able to get 3G data and/or getting "No Service" after the configuration. In this case you will need to purchase a software patch (compatible up to iOS 8.1.4 only).

GeveyStore recommends the use of 64Kb SIM cards for perfect compatibility.

2016. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!