Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile emelt díjas SMS...

T-mobile emelt díjas SMS engedélyezése SMS-ben?

Figyelt kérdés

a telefonom nem enged emelt díjas telefonszámra SMs-t küldeni, ennek nemrég utánzanéztem, hogy mi lehet az oka. azt írták, hogy a SIM kártya vásárlásakor letiltják ezt a funkciót, így nekem kell engdeélyezni (-_-).

megnéztem a t mobile honlapját, kutatgattam, és találtam egy olyat, hogy a 1430-as telefonszámra kell valami SMS-t küldenem egy kulcsszóval. kutatgattam tovább, meg is találtam a kulcsszót, elküldtem neki SMS-be, de nem fogadták el, azt írták hibás, és hogy nézzem meg a honlapjukon. tovább kutatgattam, mégegy kódot találtam, de ezt sem fogadták el (k*rv* anyj*kat!-.-)!

valaki tudja, hogy mi a l*f*** kódot kéne beírnom, hogy végre elfogadják? :'(

fontos lenne az sms-s es dolog, zemélyesen nem nagyon akarok bemenni, a 1430-at felhívtam, ugyanazokat mondja be, mintha a *111#-et hívam volna-.- már nagyon ki vagyok akadva!



2014. aug. 2. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Online ügyfélszolgálatra nem tudsz bejelentkezni? Ehhez csak a vásárláskor megadott 5 számjegyű kódra kell emlékezned.

SMS-es engedélyezésről sajnos nem tudok.

2014. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam, de nem nagyon tudtam kiigazodni, küldtek kódot is, de aztán írta, h már nem is tudom milyen kódót változtatok meg, ha belépek és nem mertem, a végén még elrontok vmit :/
2014. aug. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!