Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G3, Sony Z2, Htc M8,...

Lg G3, Sony Z2, Htc M8, Samsung S5, Ezek közül melyik éri meg legjobban és melyik végülis legjobb? (dizájnt, tudást, kamerát, kiegészítőket figyelembe véve)

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, de nagyon megtorpantam mert hosszú távra tervezek. G3 volt tervben de sok kritika éri ami nem biztos, hogy igaz, de azért rászánom az időt mert nem kis kiadásról van szó. 1-2 hónapot ráér, hogy kutakodjak ezügyben.

2014. aug. 3. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bár a Sony kamerája a legnagyobb felbontású, és a Samsungé is nagyobb, de megapixelek száma nem minden, és többiben a G3 sokkal szuperebb, főleg több pénzt szánsz rá és inkább a 3 gigásat veszed meg, mivel választható csak 2 giga ram-mal is! A terved jó volt, ne változtass rajta!
2014. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
HTC
2014. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

van egy csomó összhasonlító program...azok megmutatják nagyjából amire kiváncsi vagy...


pl: gsmarena.com versus.com


egyébként SONY Z2.


...ugyanis az SONY..

2014. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezek kozul a Z2 es a HTC a legjobb. A Sonynak van a legjobb kameraja (es csinalja a legjobb kepeket es videokat 4k felbontas azert nem semmi. Az M8 is nagyon jo telefon, a Z2-hez kepest gyengebb kameraval es valamivel gyengebb elemmel rendelkezik, de kituno telefon. Nalam a G3 kiesik, mivel a QHD csak parasztvakitas, az emberi szem ugy sem erzekel 350 ppi-nel jobb felbontast, onnan pedig meg mindegy, hogy 450 vagy 550 ppi-s telefonrol beszelunk, a baj az, hogy arra gondoltak az LG-sek, hogy a proci nem birja el a QHD-t ezert sokszor akadozik, es egy 150 ezres telotol pedig elvarnam, hogy ne akadozzon. A Samsungokat oszinten nem igazan szeretem, noies telefonoknak tunnek, olyasmi mint a iPhone5C kiad az ember legalabb 150 ezret ok meg arra se kepesek, hogy egy rendes hatlapot tervezzenek, raraknak valami muanyag szerencsetlenseget, szemely szerint az elegansabb telefonokat szeretem, ezert is valasztottam annak idejen a Sony Z1-et (karacsonykor lehet cserelem Z2-re). A kerdesre konkretan valaszolva en a Z2-ot valasztanam a helyedben, de az M8 is nagyon ott van, ha van lehetoseged probald ki oket, a masik 2 pedig reszemrol bukta.
2014. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Én ezek közül egyikre sem pazarolnék pénzt...Lehet, hogy a megapixelek száma meg szinte minden jobb ezekben, de én csakis kizárólag iPhone-t vennék...Ilyen androidos szutyokból minden nap újabb és újabb jelenik meg, ezzel szemben az iPhone egy igazi prémium készülék, egy ÁTLAGOS zsebben is könnyedén elfér és 2 hónappal a vásárlás után nem fogod azt érezni, hogy elavult a mobilod...
2014. aug. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Na, egy újabb gyökér megszólalása, aki annyira bele van b#zulva az iPhone-ba, hogy lenézi és szutyoknak nevezi a droidosokat! Mi droidosok hányszor szóltuk le az iPhonokat, úgy őszintén? És ne gyere azzal, hogy nem szólhatjuk le, mert nekem a legtöbb droidos sokkal jobb, mint akármelyik iPhone!
2014. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Szóval a tudását nem is szólom le, csak éppen ár-érték arányban inkább iPhone-t venni pénzpazarlás!
2014. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen Androidos készüléket fogok vásárolni! Az Iphoneról a véleményem nagyon egyszerű: olyan stabil készülék amelyik a dizájnnal egy biztonsági játékot játszik, mai csúcskészülékekhez képest gyenge benne a hardver és a külsejével, márka névvel próbál nagy sikert aratni (sikeresen). Mindezek mellett, nem engedhetem meg magamnak akkor sem ha szeretnék mert irreálisan drága és míg egy Iphone 200k fölött mozog addig egy Lg G3 140k-ért az enyém lehet sokkal nagyobb tudással is akár... Nem bántom az IPhonet, de soha nem fogom választani mert nem nyújt annyit amennyit kér szerintem! Viszont még mindig nem döntöttem el melyik telefont vegyem :)
2014. aug. 5. 11:12
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Sony vagy HTC
2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
HTC ,vagy LG hogy miert nemtudom. samsung nekem mar uncsi, Sony-m nem volt de valahogy soha nem is tetszettek. Ervelni nem tudok, mert mindegyikben mas fogott meg, de en a 2 kozul valasztanek.
2014. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!