Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogyan lehet a galériából feltölteni képet snapchat -en?

akár alkalmazás is lehet csak androidra!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: snapchat, töltés, feltöltés, kép, fotó, galéria

2014. aug. 3. 19:34  Privát üzenet  

A válasz
snapchaten csak nevek vannak, és képeket küldhetsz a barátaidnak. de csak úgy h akkor csinálod meg a képet és rögtön küldi is a kiválasztott barátodnak.. feltölteni nem tudsz képeket rá.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. aug. 15. 20:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet egy nokia lumia 635-öt vezeték nélkül feltölteni?
Hogyan tudom a telefonom adatait (képeket, videok, beállítások, alkalmazások) feltölteni a gmail fiókomra?
Saját képeimet miért nem tudom feltölteni a facebook-ra?
Galaxy Ace-el miért nem tudok online képfeltöltővel feltölteni képet?
Hogyan kell a Randivonal. Hu- oldalra mobilról képet feltölteni? Telóról próbáltam, de mindig visszadob a galériából
Hogyan lehet a telefonróla galériából fényképet feltölteni a facebook-ra?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!