Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell ébresztőt beállítani...

Gardis kérdése:

Hogy kell ébresztőt beállítani? (részletek lent nem hülyeség)

Figyelt kérdés
Van a mobilomba egy Ébresztő/óra című app vagy fene tudja mi amivel nem tudok pontos dátumra ébresztést beállítani csak mára vagy bizonyos napok ismétlésére állítva, nekem az kéne hogy előre több hónappal egy bizonyos napon csörögjön nekem. Ezt nem tudom a választ köszönöm előre is.

2014. aug. 3. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
már bocs, de nekem meg van egy autóm, milyen izzó kell bele?
2014. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

naptárba beálitasz esemény vagy amit akarsz ugyan ugy fog csörögni és itt is van szundi :)


#1 olyan ami volt benne

2014. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az autóba pedig nem kell izzó nehogy még véletlenül elkerüld a baleseteket...
2014. aug. 4. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves vagy , de arra szerettem volna rámutatni, hogy nem adtad meg hogy milyen telefontípusról, vagy hogy milyen rendszerről beszélünk! Gondolom meghaladja a képességeidet, bár nem csoda ha egy ébresztő is gondot okoz
2014. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én meg a modorodra próbáltam rámutatni. Viszont mint láthattad volt aki értelmesebb mint te és tudott válaszolni ezek nélkül is...
2014. aug. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!