Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumi 925 vagy Nokia...

Nokia Lumi 925 vagy Nokia Lumia 920 a jobb?

Figyelt kérdés
hogy hogy a 920 drágább mint a 925, pedig az az újabb verzió? Melyik szebb szerintetek? melyik csinál jobb képeket vagy melyik gyorsabb?

2014. aug. 3. 23:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*Lumia
2014. aug. 3. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:

mivel egyik sem bővíthető, így lehet mérlegelni, hogy elég a 16 gigás 925(32 gigás is van, de itthon elég ritka), vagy inkább vennél 32 gigás 920-at. 925-nek kicsit jobb a kamerája, csiszoltak rajta. wp-n alapvetően a sebesség nem nagyon függ a hardvertől, kivéve az alsóbb kategóriában esetleg.

szvsz az ips kijelző sokkal jobb, nekem 1020 van, ami amoledes, mint ahogyan a 925 is, és elég gáz szerintem...

920-nak emellett kicsit jobb az üzemideje, de ez nem annyira számottevő.


925-re már kijött a cyan, de szerintem ez sem lesz olyan sokáig előny, talán 2-3 hét, és többi lumia is megkapja.

én végsősoron inkább 920-at választanám.

2014. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem Nokia Lumia 900 telefonom van, 1 hete vettem, és nem működik, pedig rendesen bántam vele, tokban tartottam, vigyáztam rá, stb... Rákerestem a neten, annyian kiírták, hogy pont ugyanilyen bajuk van a Nokia telefonjukkal, és, hogy hiába dobtam ki érte pénzt, ezt már szerelő sem tudja megcsinálni, és mindenki ezt írja.

Vegyél csak Nokiát és majd tudni fogod, hogy mi az, hogy 805ab104 hibakód! ;)

2014. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eleve okos voltál, ha elavult, wp7-es telefont vettél...:D terjesszed csak a sok rossz hírt, gondolom az a hibakód is inkább a használója miatt van, nem magától...:D
2014. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!