Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betelt a rendszertárterület...

Betelt a rendszertárterület Samsung Galaxy S2-nél, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez egy fajta típus hiba, vagy csak az én s2-mel történik már meg egy jó ideje, hogy szinte semmi app nincs a telefonban, mégis a 2 giga tárterület annyira tele van, hogy frissíteni se tudok semmit.. most erre mindig csak a gyári beállítás a megoldás?

Clean Masterrel letöröltem minden appot, csak egy Face és egy Whatsapp maradt fent, mégis azt írja, hogy 50 mega van szabadon...


Aki tud és segít, nagyon nagy hála!



2014. aug. 4. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári vissza állítást.
2014. aug. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Írtam is, hogy az már párszor megtettem, de akkor ezek szerint, ha más megoldás nincs rá, akkor két havonta csak ez a visszaállítás segít? Hihetetlen
2014. aug. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!