Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha például nCoreról húzok le...

Kismutyesz_ kérdése:

Ha például nCoreról húzok le egy alkalmazást telefonra, akkor annak van valamilyen kockázata, illetve hátránya?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy fognak frissülni? Nem nyomozzák le, illetve a telefonnak nem lesz tőle baja? A Sygicet szeretném full verzióban rátenni, mert lejárt a 7 napos próbaidő. A vásárlás, és a letöltés közt vacilálok.

2014. aug. 4. 22:13
 1/9 Zakathol ***** válasza:

Az idén eladott 250 millió androidos készülék mindegyikének a tulajdonosára egy drón van ráállítva. Nagyon magasan, nem is látod, de figyelnek.

Ne tölts le illegális tartalmakat. Legyél jó állampolgár!

2014. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
Bocsánat, elírtam. Negyed év alatt eladott 250millió.
2014. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval jobban járok, ha perkálok.
2014. aug. 4. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább dobd ki az androidos telót és válts symbian ra
2014. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 t_GaRami_a válasza:
Első, te mit szívtál? Szerintem, nem megy rád a TEK, de akkor is bűncselekmény.
2014. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy bűncselekmény, de akkor miért nem tiltják le az ilyen oldalakat a rendőrök, vagy a kormány, vagy akárki? Egyébként maradok a vásárlásnál. :)
2014. aug. 4. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fog frissülni, ha mégis megpróbálod frissíteni, akkor nem fog működni, ugyanonnan kell letöltsed a friss verziót ha frissebbet akarsz.

Amúgy már többször le akarták állítani az ilyen oldalakat, sikerültelenül.

2014. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 t_GaRami_a válasza:

Hát barátom, én is ezen morfondírozok, mióta tudok az elvileg "legális" torrent oldalak létezéséről, amik nem mellesleg baromira felkapottak ÉS még van ami fizetős is.


Amúgy jobb ha megveszed, már csak azért is, mert ha tetszik, akkor ezzel még a fejlesztőket is támogatod, én is sokszor így vagyok, jobb egy eredeti játékkal játszani.

2014. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami nem online jatek mindenem Ncore rol van :).Semmi baj nem lesz :).
2014. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!