Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone- on a galériába el...

IPhone- on a galériába el tudok menteni gifeket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 03:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Az a helyzetet hogy a kèrdès elolvasàsàval egy idöben elbizonytalanodtam, mert nem vagyok biztos a vàlaszban, de ha folyamatossan àtmenetileg vèglegessen ideiglenesitve megszakitás nèlkül alkalmazkodsz Gift-eket akkor nincsen kizàrva a pozitiv hozzà àlasbol a negativ eredmèny kiküszöbölèse amivel a valósàgot tükrözèse meghozhatja a pozitiv eredmènyt. Persze lehet, hogy tèvedek akkor elnèzèsedet kèrem ha rossz irànyba tereltelek volna a gondolatommal.
2014. aug. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Mit szenvedsz vele ? Mièrt nem probàlom meg forditva ami egyszerübb, hogy egy galèriàba (mondjuk a Vàrosligetbe a mücsarnokban ott egy galèriàba ) próbàlod lementeni az I Phonedat! Nem egyszerübb? Oda mèsz ott hagyd a telefonod szól az a teremörnek hogy vigyàzzon rà ès ott hagyd le van mentve! Ilyen egyszerü !
2014. aug. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

#1(~36% borzasztó helyesírás)

#2(~36% borzasztó helyesírás)

Ha ugyanazon személyt képviselitek, akkor sajnos rossz hírem van. De egyet se félj, tudok neked protekciót szerezni egy jó pszcihiátriai intézetbe, ott majd tudják kezelni a skizofréniád. :)



A kérdésre válaszolva: sajnos nem lehet, mert az iPhone nm támogatja a formátumot :/

2014. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

3-as: legalább ne lenne akkora arcod, ha már hülyeségeket írsz..


Kérdező: el tudsz menteni gifeket is.

2014. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet, tapasztalatból mondom
2014. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Posztoljak képernyőmentéseket?
2014. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6-os. Legalább ne lenne akkora pofád. Igen, posztolj! De ezt fölös megkérdezni. Amúgy meg en is próbáltam, es nem lehet.
2014. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
oké, hogy legyen fair, adj egy gif-linket.
2014. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

..najó, ezt nem várom meg.


itt a gif:


[link]



screenshot-ok:


[link]


(itt már ráböktem a képre, azért "szürke" a gomb)


és itt a gif a galériában:


[link]

2014. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezt egy sima állóképként menti le, te agyoniskolázott. Fogadjunk hogy nem játssza le galériában. Fogadjunk, mert nekem az 5S nem játssza le.
2014. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!