Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625? Arra gondolta...

Nokia Lumia 625? Arra gondoltam h megveszem ezt a telót, néztem is véleményeket, de nagyon változó, ezért itt is rákérdezek milyen, a másik fontos dolog, h azt hallottam h Vodafone-os hálózaton szakadozik a vonal telefonálás közben, ez igaz lenne?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy középkategóriás telefon, annak minden előnyével és hátrányával. Nem lesz ugyanaz mint egy Lumia 930, de ebben a kategóriában az élmezőnyben van.


Ezt a véleményt 8 hónapja írtam(akkor vettem meg), és azóta is igaz



"Ez az első Windows Phone-os telefonom, és egyáltalán nem csalódtam benne. Nagyon tetszik az UI, gyorsan indulnak a programok, rengeteg program van rá. Nagyon megérte az árát, szerintem a következő mobilom is lumia lesz. Sokkal jobb mint a hasonló árú vagy tudású adndroidok

Előnyök:

-Nagy kijelző

-Windows Phone 8

-Ha ki van kapcsolva a kijelző, akkor szinte nem is merül.

- Micro SD kártya bővíthetőség

-Nokia programok(Here drive, maps; smart cam stb. )

Hátrányok:

Nincs benne iránytű

512mb ram kevés a nagy játékokhoz"


41 ember egyet értett velem


És azóta is folyamatosan fejlődött, plusz elsőként kapta meg a 8.1-et(a 925-el egyszerre)

2014. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! :D
2014. aug. 5. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem ez az első mobilom, aminél azt érzem, hogy ha most bármi történne vele, akkor is egy ugyanilyet vennék. Pedig elég sok telefonom volt :)
2014. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D ez jó hír :)
2014. aug. 5. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a 625-ösöm... ;)
2014. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D ezek alapján úgy tűnik megveszem, de mégis aggaszt h Vodafone-os hálózatban van-e baj, szakadozik-e a vonal telefonálás közben, mert ha igen, akk ugrott :( ha vki tudna ehhez hozzáfűzni vmit, azt nagyon megköszönném :)
2014. aug. 5. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!