Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet hogy hamis a most vett...

Lehet hogy hamis a most vett sony xperia z1-em?

Figyelt kérdés
azért gondoltam rá mert láttam multkor egy cikket a hamisított telefonokról és amit vettem a dobozára made in china volt írva 16 GB tárhelyet írtak de csak 11 elérhetö egyébként C6903 a típusa nem tudom hogy miben különbözik a C6902 vagy C6906-tól és azért is gondoltam mivel 101 ezer ft-ért vettem de van amelyik oldalon a duplájába kerül .Neten rendeltem egy telefonokat forgalmazó oldalon 2 év garancia van rá lehetséges hogy hamisított
2014. aug. 5. 09:56
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az, hogy a rendszer eltüntet néhány GB-t, az teljesen rendben van. Az utolsó számjegy a Sonynál a pontos konfigurációra utal, pl hogy van-e benne LTE (4G), vagy más hálózatokat ismer, más földrajzi területre szánták. Az meg természetes, hogy Made in China az összes telefon, még a márkásabbak is.
2014. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kössz
2014. aug. 5. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!