Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kéne még csinálni ezzel a...

Mit kéne még csinálni ezzel a szerencsétlen telefonnal? IPhone 5. (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Elsötétedik a képernyő, és kikapcsol. Pár másodpercen belül megjelenik az Apple jel és visszakapcsol. RITKÁN, de van amikor huzamosabb ideig nem csinál semmit, és akkor csak a Home és az On/Off gombbal lehet működésbe hozni. Persze én nem igazán matatok vele ilyen helyzetben.

Már többször is volt javítóban. DFU-módtól elkezdve akkucseréig, minden a sz*rt kipróbáltak, de most is ezt csinálja. Már nem olyan gyakran, de akkor is....



2014. aug. 5. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor vidd vissza ismét. Esetleg kérj telefoncserét.
2014. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valahonnan Kaliforniából hozták a szüleim, és nem hinném, hogy visszamennének csak azért, hogy kicseréltessék. De lehet hogy visszaviszem újra. Csak az a gond, hogy már lassan a szervizben sem tudják mit kezdjenek vele.
2014. aug. 5. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ugyan ez volt, ha Appletől vetted vagy máshol se apple garanciával (Mibilszolgáltatónál nem) akkor ingyen kicserélik
2014. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam hogy hol vetted, akkor vidd el ismét szervizbe
2014. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer van rajta? 7.0-nak volt hasonló a szokása. Persze hardveres hiba is lehet az oka.
2014. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

7.1.2

:)

2014. aug. 7. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha garanciás visszaküldik a gyártóhoz bármelyik szervízben és kicserélik, nekem is volt már problémám az iPhone-al és kicserélték.
2014. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet h jailbreak-elni próbáltad? bevallom anno még az iPhone4-emen próbáltam hasonlót, és ugyan ezt tapasztaltam :S Próbáld meg esetleg hözzá kötni itunesra, és azon kerestül resetelni az egészet. Nekem megoldotta. Előtte midnenképp szinkronizáld a gépeddel, h ne vesszenek el a képek! Ha nem találod itunesen belül, tudom ajánlani az ifunbox nevű programot, kicsit egyszerűbb itunes lényegében :)
2014. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is egyszer restoreoltam, de ugyanazt csinálta és csinálja sajnos.
2014. szept. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!