Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia V-m van. Vízálló....

Sony Xperia V-m van. Vízálló. Betettem a vízbe, hogy fotózzak vele, kb 10-15 perc után ki kapcsolt. Ha bekapcsolom villog a képernyő és nem jut tovább a Sony feliratnál.2 hete vettem. Mit tegyek? Teljesen tönkre ment? És ki fogják cserélni?

Figyelt kérdés

Úgy vettük hogy ez biztosan víz álló, mondták, láttunk viedókat és mindent. De úgy tűnik mégsem. Nem vittem sós vízbe csak sima medence víz. A kameránál látom hogy párás az üvege. Ha kiszárítom hajszárítóval akkor jó lehet még?

Ha vissza viszem kicserélik vagy csak azt mondják elromlott és vegyek újat?



2014. aug. 6. 10:05
 1/4 bp1985 ***** válasza:
A medencés víz klóros. A hajszárítóval csak rontasz rajta.
2014. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni? Van rá garancia. Kicserélik?
2014. aug. 6. 10:23
 3/4 doni1201 ***** válasza:
IP57-es minősítésű a telefon, szóval elméletileg 1 méterig ki kellett volna bírnia 30 percet a víz alatt. Ha gyári Sony garancia van hozzá, akkor talán van esély, hogy garanciálisan megjavítsák. De, a forgalmazói jótállás a 'vízkárt' biztosan nem fedi le.
2014. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad hinni ezeknek a "vízálló" marketing fogásnak!

Nekem Samsung cover 206-os telefonom volt az is vízállónak volt hirdetve egyetlen egyszer telefonáltam vele közepes erősségű esőbben és annyi lett neki.

2014. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!