Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung GT S3100...

Diosa kérdése:

Van egy Samsung GT S3100 típusú telefonom. Van mobilnetem, de amikor bele szeretnék lépni a böngészőbe hálózati hibát ír ki. (Régebbi fajta telefon, szóval nem nagyon értek hozzá) Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem értenék hozzá bevinném a szolgáltató boltjába ahol készségesen beállítják az internet profilt.

Mivel egy régi telefonról beszélünk még a gombos korszakból ezért amire én tudok következtetni be kell menni a beállítások menüpontba és ott a mobilhálózatok menüben beállítani a megfelelő adatokat.

mielőtt ezt megtennéd kérlek írd le, hogy melyik mobilszolgáltatónál vagy és hogy miket találsz a hálózati beállításokban.

Ma kb este 10 környékén próbálok segítni.

Addig is sok szerencsét :-)

2014. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel régi már, ebből adódóan garancia nincs rajta. Már voltam a szolgáltatómnál (T-Mobile) de drágán csinálnák meg. Annyi pénzt nem ér a telefon már :) A neten olvasgattam utána, de semmit sem találok, ami megfelelő lenne >< A beállításoknál nincs internet beállítás. Web'n'walk nevű "böngésző" van rajta, ott található beállítás mint például proxy, ip.cím, port stb...
2014. aug. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!