Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon érné meg megvenni?

Melyik telefon érné meg megvenni?

Figyelt kérdés
Szóval oda jotottam hogy vegye egy mobilt mivel az öreget ki sikerült mosnom.Már ki is néztem egy telót magamnak ami egy Alcatel OneTouch 7041D vagy Alcatel OneTouch 5036D viszont nem tudom melyiket vegyem meg mert mind a 2 szép. ez egyik anyival jobb hogy van benne 4 magos prosesszor és 5 hüvelykes képernyő másikban viszont csak 4,5ös a képernyő és kétmagos a proci..na szóval az lenne a kérdes hogy megérni a 4magosat megvenni? jobb hasznát vennem?
2014. aug. 7. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az 512MB RAM miatt egyiket sem érdemes megvenni.
2014. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem csak annyi ram kellene rajta hogy az android ne szaggason rajta még a facebook és az én keretem nem ér el addig 110 000-ért vegyek telefonokat
2014. aug. 7. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is kell 110k-t elkölteni rá.


Ha csak facebookra kell, akkor érdemesebb lenne egy Lumia 520-at venni, az biztos nem lesz lassú.

2014. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
először én is 520as lumiát akartam de utána ezt megláttam és ez ez jobban megfogott a nagy képernyő miatt
2014. aug. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!