Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy csak egyedül a...

Létezik, hogy csak egyedül a Vodafone-nak van olyan feltöltőkártyás internete, amit akár egy napra is lehet aktiválni bizonyos összeggel (napijegy)?

Figyelt kérdés
Ilyen Vitamax netem van, 690Ft a napijegy, de sajnos ahol én lakom totálisan használhatatlan, egyetlen oldal sem töltődik be öt percen belül, ha egyáltalán. Mobilparkolásra vagyok kénytelen a feltöltött 3.000Ft-omat felhasználni, annyira reménytelen. Próbáltam bogarászni ugyanilyet T-mobilosban vagy Telenornál, és teljesen meglepődtem, hogy hasonlót nem találtam, azt hittem ez alap. Valaki tud esetleg valami kevésbé ismert szolgáltatónál hasonlót?

2014. aug. 7. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van a T-mobilenál is hasonló, de nem teljesen ugyanaz, mint a Vodafonenál:

[link]


Ha nem csatlakozol fel az internetre - azaz nem használod - ennél a csomagnál sem von le az egyenlegedből (azaz ha csak évi pár napos nyaralásra kell a mobilinternet, úgy megéri). A díjszabása viszont sávos, azaz ha átléped a határt, akkor levon az egyenlegedből X forintot, és a következő sávba lépsz. Persze a sávban foglalt adatforgalmat fel tudod később is használni, így nem von le minden nap 690 Ft-ot.

2014. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a pacsi. Ez valóban hasonlít nagyon, csak sajna sokkal drágább. A voda napijegye 500MB-ot ad 690Ft-ért, ez pedig 1000FT-ért a felét. De úgy néz ki nekem nincs más választásom,mivel a Voda netje tényleg egyenlő a semmivel ott ahol én lakom.
2014. aug. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!