Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van mindenki oda az...

Miert van mindenki oda az Iphone-okert?

Figyelt kérdés

Mindenki el van ajulva tole, akine Iphone-ja van, villog vele, kikeri maganak, hogy az nem telefon, hanem Iphone, ilyen meg olyan jo, holott semmi fejlodes nem latszik rajtuk. Kulsore mind ugyanolyan, a fenykepezoje mai napig 8MP-el. Az ara persze eleg borsos, viszont nem hinnem, hogy megeri.

Nezegettem a Samsung Galaxy S3, S4-et, hat mit mondjak, kulsore is sokkal szebb, sokkal "baratsagosabb" ugy kinezetre, mint anyagilag.


2014. aug. 7. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
az iPhone nem akad , nem fagy . Sokkal jobb mint az android . Es hiaba 8mp-es a kamera , az Apple nem a mp-t noveli , hanem a felvontast . Ezert van , hogy az iPhone 5S jobb kepet csinal , a Sony Xperia Z1-nel .... Pedig az 21MP kamera !! :P enis iPhonet kapok . Fraszt kapok hogy az android akad es fagy ....
2014. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én egyáltalán nem vagyok oda az Iphonokért.

Egyszerűen nem tetszik az oprendszer, az ára pedig végképp nem.Szóval az állítás, miszerint mindenki odavan értük , téves.Az már más kérdés ,hogy egyre népszerűbb és trendibb.

A sok agyoniskolázott meg az sem tudja miért, de veszi.Menő..

Nem azért mert androidos vagyok.. az sem tetszik :D

Ízlések és pofonok.Engem a windowsphone-hoz húz a szívem.

2014. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Miért van naponta 5 irigy iPhone kérdés?
2014. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az ájfon olyanoknak készült aki nem sajnál 200-300k-t kiadni ezekért és aki semmit nem ért a telefonokhoz, csak latja másnál, hogy ájfonja van és hogy milyen drága telefon, ezért megveszi mert azt hiszi így népszerű és nagyon menő gyerek/csaj lesz...

Ezen nem érdemes veszekedni, mert úgy is tudjuk hogy ez a téma megosztja az embereket. Én a kérdezővel értek egyet, meg vagyok elégedve az androidos telefonommal (ami fele annyiba került mint egy iphon).

2014. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

és te mennyivel vagy jobb, te meg a samsungot isteníted...:D

ráadásul úgy alkotsz véleményt, hogy semmi szakmai tapasztalatod nincs...1. honnan tudod, hogy nincs semmi fejlődés, amikor sosem volt iPhone-od?

2. az, hogy hány mpixeles egy kamera, önmagában semmit nem mond meg...előbb olvass utána a dolgoknak, értelmezd azokat, és majd amikor márkától függetlenül általánosan tudsz a telefonokról véleményt nyilvánítani, akkor kritizálj...én mondthatnám, hogy a samsung egy hulladék mert nekem legalább volt már, és iPhone-om is, és én az iPhone-t szeretem...mégsem írok ki kérdést, pedig több tapasztalatom van ilyen téren, mint neked, úgy látom...

2014. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs mindenki úgy oda az iPhone-okért.

Az ár/érték aránya -Magyarisztánban- csapnivaló, de a teljesítménye remek, a támogatottsága és szoftvere pedig példaértékű.

G.

2014. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 14:53

De, nagyonis ertek hozza. Akikenek Iphone-juk van mind istenitik, hogy jaj de jo, kikerik maguknak, hogy az mar nem telefon, hanem Iphone.

Ha akarok, en is tudok venni magamnak Iphone, de startbol a kinezete ocsmany, plusz utana olvastam, es semmi nincs benne, ami engem megfogna.

2014. aug. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!