Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? ...

Milyen telefont vegyek? Októberben lejár a 2 év hűség, és szeretnék telefont váltani, de nem tudom eldönteni, hogy milyet. Max 80. 000 Ft-ig gondoltam. T-mobile előfizetéses, főleg zenehallgatásra, facebookra és videózás/fényképezésre használnám.

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem nagyon érdekel engem, hogy T-Mobile-ba mennyiért adnak egy telefont, órákig kéne nézelődnöm, hogy rájöjjek milyen tarifa mellett mégis mennyi, szóval írok telefonokat, aztán majd eldöntöd neked árba melyik jön be.


Felső-csúcskategória: LG G2, Galaxy S4-S5, Note 3, Xperia Z2, Z1 Compact, HTC One M7 és M8, meg akármelyik Nokia.


Közép-felsőkategória: LG G2 mini, SGS4 mini, Xperia SP, Xperia M2


Közép-alsókategória: Galaxy Ace 3, Xperia M, Xperia L, LG Optimus F6.


Meg persze akármelyik Nokia, csak azt nem akartam mindenhova odaírni.

De ha egybe van 80k-d, akkor érdemes nézni egy Nexus 5-öt, T-nél szinte biztos nem árulnak, újonnan lehet kicsit drágább is, de akkor érdemes vagy kicsit hozzárakni, vagy venni egy használtat, mert annál nem igazán találnál jobb telefont.

2014. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
[link] Annyi, hogy 4G nincs benne, csak 3G. Ennek ellenére szerintem első osztályú telefon.
2014. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Egyébként szívem szerint a Huawei Ascend P7-et ajánlanám, de az egy kicsivel drágább, meg még nem kapható T-mobilnál, ahogy láttam.
2014. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!