Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki ért a...

Van itt olyan aki ért a telefonokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy telóm 1 éve vettem 4.0 android rendszer van rajta.. de már kiadták rá a 4.3-at is.. De az istenért se akar frissíteni... Sony PC Companion is azt akarja nekem bemesélni hogy a legújabb frissítés van rajta.. :@

Itthon honnan tudom letölteni és fel rakni rá az ujjat? Mert én keresgettem a gyártó honalapján is de gatya.. Help :D



2014. aug. 7. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Rom-ot letöltöd .ftf formátumban a netről, Flashtool-al meg felteszed.
2014. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem adták ki hivatalosan arra a modellre ami neked is van akkor várhatod, hogy felajánlja a frissítést.
2014. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik telefonon van lehetőség hivatalosan újabb romra frissíteni.meg kell elégedned azzal ami van..esetleg a flasheles és a rom telepítés szóba jöhet de aki nem ért hozzá inkább ne csinálja
2014. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem nagyon értek ilyenekhez de keresnék valakit ha meglehetne csinálni... Köszönöm
2014. aug. 8. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2014. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Xperia T
2014. aug. 8. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer ezt kell letöltened, ez a telefonra elérhető legfrissebb szoftver: [link]

Másodszor pedig innen, a Flashtool-t: [link]

Az egyébként nem bonyolult frissítéshez találsz útmutatót a neten (Flashtool használata). Ha mégsem szeretnél vele foglalkozni, távvezérléssel frissíthetem a telefonod mint más sok más embernek csináltam.

2014. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi vírus ugye?
2014. aug. 8. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:

A fenébe, komolyan már... megint egy ember kiszúrta. Mi lesz így a világ megdöntése tervemmel? :D

Természetesen minden tiszta és vírusmentes.

2014. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ÉN kérek elnézést :P
2014. aug. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!