Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok iPhone 5S-re...

Hogyan tudok iPhone 5S-re zenét letölteni iTunes nélkül?

Figyelt kérdés

probáltam már MusicTubot Itubot de ezek elrontják a minőségét a zenének és ha valaki tudna nekem segiteni valami programmal vagy tippel nagyon hálás lennék!

" peace "



2014. aug. 8. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Akkor sehogy. Nincs lehetőséged iTunes-szal?


Talán még úgy lehetne, ha megveszed darabját 0,89€-ért. De azt meg senki sem akarja.

Az iTube a legcélszerűbb erre.

2014. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Le szabad pontozni, úgyanúgy fogom a válaszaim írkálni. Akúgy tényleg nincs más lehetőség.

Peace out.

2014. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs más lehetőség.Igazán nagyszerű dolog az Apple részéről, hogy sikerült nekik olyan terméket csinálni amit nem tudnak kijátszani.
2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj most komolyan ne viccelj már. Ha volt pénzed iPhone 5s készülékre, akkor nem igaz, hogy nincs annyi igényed, hogy megvedd a zenéket az iTunes boltból. Ezt meg tudod a telefonodon is csinálni villámgyorsan. Én is megveszem, mert érzek annyi kötelességet, hogy a zenészek is pénzből élnek. Most abból a 300 forintból veszel egy kólát amit kipisilsz, de ezt akármikor, akármennyiszer meghallgathatod. Rendesen be van tagelve, van albumborítója is. Most várom, jönnek a leoltó válaszok, hogy "ezt meg lehet csinálni gépen is pár perc alatt (tagelés)". Igen, az iPhone nem háttértároló, nem lehet telipakolni minden szarral. Aki ezt nem veszi tudomásul, vegyen androidos készüléket. Most nyugodtan le lehet pontozni. Páá
2014. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4. Én ugyan csak a kedvenceim veszem meg, amit általában hallgatok, azokat inkább letöltöm és úgy tagelem be. De ez most mindegy is, hiszen teljesen igazad van!
2014. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!