Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem ilyet/ilyeneket...

Tudnátok nekem ilyet/ilyeneket mondani?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan alkalmazást/alkamazásokat mondani,mint az ITube (értelemszerűen:IPhone-ra)? Úgyértem,hogy miután Wi-fi-vel megkerestem egy zenét és kiválasztottam (beraktam a Playlist-be) utána bármikor,Wi-fi NÉLKÜL meg tudom hallgatni? (Lehetőleg olyan legyen ami kevés helyet foglal)

2014. aug. 9. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyi hogy a zenék,amiket már kiválasztottam,azok ne foglaljanak külön tárhelyet.:)
2014. aug. 9. 13:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ja,és még annyi hogy a zenék,amiket már kiválasztottam,azok ne foglaljanak külön tárhelyet.:)"


Az szerinted mégis hogy működne?

Gondolj bele, ha nincs egy zene a telefonodon, akkor hogy tudnád valahogy mégis meghallgatni? A válasz: internet segítségével.


Ha nincs a telefonodon meg egy zene, megakarod hallgatni, de nincs internet, akkor az szerinted mégis hogy termelődne oda?

Vagy a telefonodon van a zene, vagy internetről hallgatod.

2014. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka. :-)


https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hO..

2014. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Isteneeem,Első :"D Hogy nevetek rajtad :"DDD De nyugi,egyszer talán te is megérted:"D
2014. aug. 10. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Én meg a hülye kérdéseden nevettem (bár inkább szomorkodtam, hogy valaki ilyeneket kérdez).


Melyik a jobb, egy hülye kérdésen nevetni, vagy egy értelmes válaszon? Én előbbire szavazok, de mindenki döntse el magának.

2014. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdés tényleg ellentmondásos :D

A válasz pedig: nincs!

Majd akkor lesz, ha az Apple felülírja a fizika törvényeit.

2014. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdező meg saját magán nevet, hiszen Ő volt az első :D
2014. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.

Mégis, hogy lehetne meghallgatni, hogyha nincs a telefonodon a zene és netre sem kapcsolódik a készülék??

Szerinted az iTube honnét játsza le a zenét? Bravó igen netről. Net nélkül nem működik.

2014. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!