Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Segítene valaki?

Mit tegyek? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sony xperia z telefonom van,és betört elöl meg hátul.Hátul nem lenne vészes,de elöl a bal felső sarokban tört be ,nem csak kívülről,de belülről is,így a telefonom felső részét egyáltalán nem tudom használni,mert nem érintkezik. Mit tegyek..Vagy a javítása mennyibe kerül. Vagy nem érdemes,csak újat venni.Neten rendeltem,szóval nincs rajta úgy garancia.
2014. aug. 9. 23:00
 1/5 anonim válasza:
KB 10000Ft-ért tudsz venni erintopanelt amit a szerelő pár ezer ft-ért felrak
2014. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az mi vagy hol lehet kapni?
2014. aug. 9. 23:21
 3/5 anonim válasza:
Az erintopanel a képernyője a telefonnak de ha elviszed szervizbe ott megcsinaljak
2014. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaa...csak az a baj h nem csak a kepernyoje felulete tort be hanem maga belulrol a telefon.szoval felul nem erzekeli az ujjamat.csak az aslo reszen
2014. aug. 12. 12:49
 5/5 anonim válasza:
De ha elviszed szervizbe szerintem akkor is olcsóbb mintha ujjat vennel
2014. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!