Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fülest vegyek? Sony...

Milyen fülest vegyek? Sony xperia z1 compact

Figyelt kérdés
Sok fajta füles van de ugye nem kompatibilis mind vele az addig oké hogy jack dugós nah de a végén a csík mennyi legyen 2 vagy 3 plusz azért szeretnék élvezhetően zenét hallgatni és minőségi fülest venni viszont ha meg nem jó hozzá kidobok egy csomó pénzt.
2014. aug. 9. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] pl-ul az ilyen füles jó lenne hozzá? vagy esetleg hatudtok ajánlani azt is nagyon szívesen fogadnám
2014. aug. 9. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én telefonomhoz kapott fülesen három vonal van a jelenleg használt fülesemen pedig kettő és tökéletesen működik.Nem tudom ezt honnan vetted hogy nem mindegy a csíkok száma.A 3,5-es jack dugós fülhallgatók 99%-a jó hozzá.
2014. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Sony fülesi is alapból elég jók, még ha valami olcsóbb pár ezer forintosat veszel is.

Én ilyet használok: [link]

Ez árban már nem olcsó, de tényleg marha jól szól! Egész más élményt ad, mint egy olcsó "no-name" kínai vacak. Pedig én sem vagyok túlságosan vájt fülű, de egyértelmű és meggyőző a különbség.

2014. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk onnan hogy páromnak is Sony van és nem jó hozzá a 2csíkos viszont a 3mal szól... ezért is kérdeztem
2014. aug. 10. 23:27
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket!
2014. aug. 10. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!