Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonon böngészőn...

Ha a telefonon böngészőn keresztül lépek fel a Facebookra, letörölhetem-e a Facebook-ot, mint alkalmazást, ami eredetileg fent volt? Ugyanis az csak a Messengert engedi, ami nekem nem tetszik.

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, en is igy hasznalom. Engem is nagyon idegesit, h ott annyira eroltetik a messengert. Akkor nem hasznalom a szaros app-jukat.
2014. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha letörlöm az alkalmazást, nem lesz semmi hátrány? (Telefon működése, ilyesmikre gondolok) Hátha gyorsabb lesz, és nem "eszi" az akkumlátort annyira.
2014. aug. 10. 07:53
 3/3 Saavedro ***** válasza:
Amikor veszel egy androidos telefont, az első, amit teszel, hogy a fos gyári facebook klienst azonnal letiltod, hogy ne tegye tönkre a telefonod. Ugyanis csak zabálja, habzsolja a memóriát, optimalizálatlan hígfos (ami eleve híg volt, csak még fel is vizezték). Szerencsére az én telefonomban gyárilag nincs ilyen. Nem értem, hogy az emberek miért nem bírnak böngészőből belépni a Facebook-ra. Ott legalább MŰKÖDIK!
2014. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!